poniedziałek Listopad 20, 2017

Nie ma mocnych na drużynę młodzików ŚKPR

2014.11.20 233 Wyświetleń Możliwość komentowania Nie ma mocnych na drużynę młodzików ŚKPR została wyłączona
Nie ma mocnyh na drużynę młodzików ŚKPR-u Świdnica

Nie ma mocnych na drużynę młodzików ŚKPR-u Świdnica. W meczu na szczycie świdniczanie pokonali Dziewiątkę Legnica i z kompletem pięciu zwycięstw otwierają tabelę.

Konfrontacja liderów grupy odbyła się nietypowo, bo we wtorek. 18 listopada. Spotkanie mogło się podobać i dpstarczyło wielu emocji. Piłkarze Krzysztofa Terebuna zwyciężyli 25:31 (15:14), a dwa punkty zapewnili sobie w samej końcówce. Jeszcze na cztery minuty przed ostatnia syreną na tablicy wyników był remis 29:29.

Początek zawodów należał do ŚKPR-u, który po kwadransie prowadził 10:4. Kolejne minuty należały do Dziewiątki. Dp przerwy było już tylko 15:14, a sześć minut po zmianie stron goście wyszli nawet na prowadzenie 22:21.

ŚKPR Świdnica – Dziewiątka Legnica 35:31 (15:14)

ŚKPR: Matlęga, Wiszniowski, Gąsior – Paleń 10, Starosta 6. Chmiel 5, Marcinkowski 5, Koźmińczuk 4 Kulon 2, Zaremba 1, Etel 1, Kopyciak 1, Sokołowski, Schwartz, Wieczorek, Trzpil

Nie przegap aktualności śledź Swidniczanie.com i bądź na bieżąco!